Balat'taki evinin kirasına çok kızdı! Hazal Kaya'nın annesi mahalle ortasında kiracısıyla tartıştı

Ünlü oyuncu Hazal Kaya'nın avukat annesi Ayşegül Kaya, İstanbul Balat'ta mahalle ortasında 3 bin lira karşılığında oturan evinde kiracısıyla adeta tartıştı.

Günaydın'dan Ömer Karahan'ın haberine göre, Balat İlçesi Kesmekaya Sokak sakinleri geçtiğimiz günlerde ilginç bir olaya tanık oldu. Dışarıdan gelen tartışma sesini duyan mahalle sakinleri pencereye koştu.

ARTIŞTAN ÇOK KIZgındı

Bağıran kişi ünlü oyuncu Hazal Kaya'nın annesi Ayşegül Kaya, tartıştığı kişi ise kiracısıydı. Kaya, 3 bin lirayla geçinen kiracısının aylık 5 bin lirayı kendisine depozito olarak vermesine sinirlenerek apartmana geldi.

KİRACI APAR TOPAR TAŞINDI

Ev sahibi üst kata çıkmak istedi ancak kiracı, misafiri olduğu için bu talebi kabul etmedi. Buna sinirlenen Ayşegül Kaya, apartmanın girişinde durarak üst kattaki kiracısıyla bağırarak tartıştı.

onun annesi

'DEĞERİ 15 BİN TL…'

Evin değerinin 15 bin lira olduğunu belirten Kaya, “Ya 15 bin lira yatırın ya da bırakın. Evimi hiçbir şey için işgal etmeyin” diye bağırdı. İkilinin tartışmasına tüm komşular tanık oldu. Kiracının birkaç gün sonra taşındığı anlaşılıyor.

ekran penceresi
ANA SAYFAYA DÖNMEK İÇİN BURAYA TIKLAYIN
Dizideki o sahne yine gündem oldu!  Bomba referansı Dizideki o sahne yine gündem oldu! “Adnan Oktar” bombasına atıf.
Son versiyon hakkında çok konuşuldu!  İstanbul'dan ayrılan ünlü ismin bomba kararıSon versiyon hakkında çok konuşuldu! İstanbul'dan ayrılan ünlü ismin bomba kararı
Nefise ve Yunus Emre çok gergindi!  Sözler Nefise ve Yunus Emre çok gergindi! “Erkek olsam bile…” sözü sansasyon yarattı

Facebook
Twitter
LinkedIn
WhatsApp
Popüler Firmalar
Güncel Haberler
Sponspor Bağlantılar: ilkses gazetesi - Son Mühür - ilkhaber gazetesi - Bursa Hayat - Yeni Bakış Antalya Haber