Sokak köpeklerini site dışına çıkaranlara ceza kesildi! Vali Gül duyurdu: “İptal edildi”

Vali Gül, sosyal medya paylaşımında, Esenyurt'ta bir sitede bulunan sokak hayvanlarının bölgeden uzaklaştırılmasının ardından etkilenenler hakkında cezai işlem başlatıldığını söyledi.

Gül, paylaşımında şunları söyledi: “Olayın bilgilendirme aşamasında eksik beyanlar verilmesi nedeniyle yerleşik uygulama yeterli görülmedi ve soruşturma iptal edildi.” dedi.

İKİ KÖPEĞİ BAŞAKŞEHİR'DE BİR BÖLGEDE BIRAKTILAR

22 Şubat'ta Esenyurt'ta bir sitede çalışan temizlikçi ve bahçıvan, çocuklara saldırdığını söylediği iki köpeği siteden alıp Başakşehir'in bir bölgesine bıraktı.

Site sakinlerinin şikayeti üzerine bu kişilere Hayvanları Koruma Kanunu'nun ilgili maddeleri uyarınca 14 bin 432 lira idari para cezası kesildi. (AA)Bu içerik Metin Yamaner tarafından yayınlanmıştır.

ANA SAYFAYA DÖNMEK İÇİN BURAYA TIKLAYIN
Ukrayna'da cinayet suçlaması!  Zelenskiy kritik ismi reddetti! "Putin'e hediye olması gerekiyordu ama olmadı"Ukrayna'da cinayet suçlaması! Zelenskiy kritik ismi reddetti! “Putin'e hediye olması gerekiyordu ama olmadı”
Mersin'de koca dehşeti!  Boşanmak üzere olan eşini öldürüp intihar ettiMersin'de koca dehşeti! Boşanmak üzere olan eşini öldürüp intihar etti
O ülkede cinayetten aranan Türk uçakta yakalandıO ülkede cinayetten aranan Türk uçakta yakalandı

Facebook
Twitter
LinkedIn
WhatsApp
Popüler Firmalar
Güncel Haberler
Sponspor Bağlantılar: ilkses gazetesi - Son Mühür - ilkhaber gazetesi - Bursa Hayat - Yeni Bakış Antalya Haber