Üvey babanın Semiha'sı Seda Çetin'in artık bambaşka bir hayatı var! Bakın İstanbul Büyükşehir Belediyesi'ne ne yapıyor?

Kemalettin Tuğcu'nun romanından uyarlanan, başrollerinde Şemsi İnkaya, Betül Aşçıoğlu, Işıl Yücesoy, Kazım Kartal ve Burçin Abdullah'ın yer aldığı 'Üvey Baba' dizisinde rol alan Seda Çetin, artık bambaşka bir hayat yaşıyor.

Uzun yıllar ekranlardan uzak kalan Seda Çetin, önce tiyatro oyunlarında yer aldı, ardından dizi sektöründe süreklilik olmadığı için kariyerini başka bir yöne kaydırdı.

EVET

“İSTİKRARLI VE DÜZENLİ BİR İŞ”

HaberTürk'te yer alan habere göre; 39 yaşındaki oyuncu, İstanbul Üniversitesi Tiyatro Eleştirmenliği ve Dramaturji Bölümü'nden mezun oldu; “Sanatla ilgili istikrarlı ve düzenli bir işim olsun istiyordum. 2009 yılından bu yana İstanbul Büyükşehir Belediyesi Kültür Daire Başkanlığı'nda çalışıyorum. İBB'ye bağlı etkinlikler planlıyoruz” dedi.

sssa
Seda Çetin, 2014 yılında İstanbul Büyükşehir Belediyesi müfettişi Fatih Korkmaz ile evlendi.

ekran penceresi
ANA SAYFAYA DÖNMEK İÇİN BURAYA TIKLAYIN
Kamuoyundan uzaklaştırdığı kızının oğlu öfkeyle saldırdı!  Bodrum'da 48 daire...Kamuoyundan uzaklaştırdığı kızının oğlu öfkeyle saldırdı! Bodrum'da 48 daire…
Süper minisiyle sahneye çıktı!  Onun tarzı bir olay haline geldiSüper minisiyle sahneye çıktı! Onun tarzı bir olay haline geldi
Bomba gibi aşk onayı!  O iş adamıyla...Bomba gibi aşk onayı! O iş adamıyla…

Facebook
Twitter
LinkedIn
WhatsApp
Popüler Firmalar
Güncel Haberler
Sponspor Bağlantılar: ilkses gazetesi - Son Mühür - ilkhaber gazetesi - Bursa Hayat - Yeni Bakış Antalya Haber